O inwestycji

Apartamenty Targowa położone będą na warszawskiej Pradze, w sąsiedztwie Stadionu Narodowego. W odpowiedzi na charakter popytu, przeważająca część lokali to mieszkania o niewielkim metrażu, idealne na wynajem lub inwestycję. Będzie to świetne lokum dla miejskiego życia z dogodnym, błyskawicznym dojazdem do centrum i dzielnic biurowych, jak również dobra propozycja dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania. Budynek posiada podziemny garaż.

Niesztampowy, starannie wpisany w sąsiadujacą zabudowę projekt architektoniczny o unikalnym rysunku elewacji harmonizuje z zabudową stylowej, centralnej Pragi. W wyniku inwestycji ostatniej dekady i rewitalizacji pięknych, przedwojennych kamienic, ta część Warszawy osiągnęła status jednej z najpiękniejszych, modnych dzielnic. Znalazły tu lokalizację ośrodki biznesowe, pracownie artystyczne, centra designu i teatry (w tym położony dosłownie vis a vis Teatr Powszechny), a nowoczesność na tle historycznych akcentów nabiera szczególnego stylu. Kontrapunktem dla śródmiejskiego charakteru jest możliwość odpoczynku wśród zieleni i stawów Parku Skaryszewskiego, oddzielającego tą część Pragi od Saskiej Kępy.

Realizacja Apartamentów Targowa przewidziana jest na lata 2019 - 2021.

Wyszukaj lokal dla siebieZastrzeżenie: przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu wykonania lub ułatwiania transmisji komunikatu za pośrednictwem sieci Internet (sieci łączności elektronicznej) zgodnie z zasadami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.